HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatil ve Oteller
Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz gibi yaz tatili için erken rezervasyonlar bayağı avantajlar sağlıyor.
Şimdiden yer ayarlamak düşüncesinde olanlarımız vardır.
Gidip gezip gördüğümüz yerler hakkında bilgi paylaşırsak birbirimize yardımcı olmuş
oluruz.
Tabiki insanlar gideceği yöreyi ve otelleri deneyimlemiş kimselerden referans alırsa kötü sürprizlerle karşılaşma şansı azalır.

mesela kendim 2016 haziran ayında PALOMA CLUB SULTAN ***** Özdere(İzmir) deneyimimi paylaşayım.
Açıkçası 2 ve 3 yaşında iki tane çocuğum olduğu için ve özel aracımla gideceğim için istanbula yakın yer araştırıyordum.En yakın yer acenta görevlisinin tavsiyesi ile gittiğim bu otel genel olarak çocuklu aileler için tasarlanmış. çocukların çok eğleneceği 2 adet su oyun parkı var.yetişkinler için oldukça büyük ve iddialı su kaydırağı var. 2 adet büyük havuzu ve yeşillikler içinde sessiz sakin bir yer.yemekleri de çok güzel.
bunlar olumlu kısımlarıydı.

Şimdi gelelim kötü notlara.
2 adet kendine ait plajı vardı ama bir kere dahi girmedim.çünkü yosunlu ve temiz değildi.otel engebeli arazi üzerine kurulu yürümeyi sevmeyene tavsiye etmem.odalarındaki mobilyalar biraz eski üstelik televizyonlar tüplü.(ve öfkeli) haha
animasyonları zayıf.
en önemlisi otelin yakınlarında gezip görebileceğiniz bir yer yok.
En yakınında (60 km)gezebileceğiniz meryem ana,efes harabeleri ve şirince kasabası var.
puan olarak 10 üzerinden 7 verip bir daha gidermisiniz derseniz. gitmem derim.
daha önce 8 kez aynı yere tatile gitmişliğim var.aşık olunacak bir yer.orası neresi derseniz sonra paylaşayım. Big Grin Big Grin

Bu Konudaki Yorumlar
Tatil ve Oteller - Yazar: cemal Reşit - 17-02-2017, Saat: 10:17
RE: Tatil ve Oteller - Yazar: Mustafa Törün - 17-02-2017, Saat: 11:13
Cvp: Tatil ve Oteller - Yazar: Mehmet üstün - 17-02-2017, Saat: 11:48
RE: Tatil ve Oteller - Yazar: Kar Sever Hakan - 17-02-2017, Saat: 12:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi