HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 ARALIK SİSTEMİ
Burası Halkalı Kayabaşı. Orçun attı fotoğrafları.

resim

resim

Bu arada sanki kuzeyden kütleler iniyor gibi. Ama gücü yeter mi bilemedim.

resim
Bu gönderiye 7 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
7 Beğen
.
Sistemcik var dediler geldik. Smile

Her ne kadar benim bölgem için nöbete değmese de bu kış bomba gibi geçecek inşallah...
Bu gönderiye 9 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
9 Beğen
Kar topluyorum!
(20-12-2018, Saat: 00:33)Volkan_Funda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sistemcik var dediler geldik. Smile

Her ne kadar benim bölgem için nöbete değmese de bu kış bomba gibi geçecek inşallah...

Hoşgeldin. İnş. beklentilerimize cevap verecek bir kış olur hayırlısıyla

Doğan Elli hocam da gelse de ekip tamamlansa. Ama daha sağlam bir sistem bekliyor herhalde yazmak için.
Bu gönderiye 9 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
9 Beğen
                                    İlim kendin bilmektir.
(20-12-2018, Saat: 00:43)Harun74 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-12-2018, Saat: 00:33)Volkan_Funda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sistemcik var dediler geldik. Smile

Hoşgeldin. İnş. beklentilerimize cevap verecek bir kış olur hayırlısıyla

Doğan Elli hocam da gelse de ekip tamamlansa. Ama daha sağlam bir sistem bekliyor herhalde yazmak için.

Doğan hocan salı sohbetlerine başladı facebookta.Müminlerinin sorularını falan yanıtlıyor.Çok iyi para kazanıyormuş Tongue Bu saate kadar 1 satır yazmayan şeyhi çölde kutup ayısı dinler ancak Big Grin
Bu gönderiye 5 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen 3 Hahaha
''GULYABANİ VARDIR''
Burası Beykoz Karlıtepe rakım azami 200 maksimum 250 M. Karayel candır Smile
Not: Fotoğraf dün saat 19:30 sularında çekilmiştir

resim
resim
Bu gönderiye 7 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
6 Beğen 1 Muhteşem
Pembe hava'ya sevdalı
(20-12-2018, Saat: 04:48)Mustafa Sarigül Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burası Beykoz Karlıtepe rakım azami 200 maksimum 250 M. Karayel candır Smile
Not: Fotoğraf dün saat 19:30 sularında çekilmiştir

resim
resim

Küçük bir düzeltme; azami=maksimum Smile Türkçe'ye takıntım var kusura bakmayın Smile Aslında forumda böyle bir köşe açsak hiç fena olmaz.Türkçe'ye dair o kadar çok doğru bildiğimiz yanlışlar var ki Smile
Bir iki örnekle kapatayım konuyu şimdilik.Yıllardır sosyal medyada kar takibi esnasında gördüğüm yanlışların başında seneryo kelimesi geliyor.Doğrusu çoğunuzun da bildiği üzere ''senaryo''
instagram veya twitterda denk geldiğim günün mottosu ile başlayan cümleler...Motto ne ya? Günün mottosu deyince Etiler  De Mario'da odun ateşinde pişirilmiş pizza yemiyorsun.
Günün özlü sözü demek bu kadar mı zor?
Twitterda çok denk geldiğim,arkadaşlar flood yazıcam veya floodumu lütfen okuyun vs.Flood ne yahu?Karşılığını bulamıyorsak TDK derhal el atmalı bu terime selfie/özçekim gibi.
Ama İnstagramda ''Hakkari province'' yazınca sanki Hakkari'yi Avrupa'nın dağlarıyla ünlü İsviçre'nin bir kasabasına çevirdiğimizi sanıyorsak bu yazılanlara yapacak bir şey yok tabi.
Dil yaşayan bir olgudur.Yenilenmeli,çağa ayak uydurmalıdır.Yoksa böyle yabancı dillerin tecavüzüne uğrar.Tecavüze uğraya uğraya da deforme olur ( bu bile Türkçe değil) sonra da yok olur.Türkçe zaten yüzyıllardır Arapça,Farsça,Fransızca etkisinde.İçine bir de İtalyanca,İngilizce vs.sıkıştırmayalım.Dilimiz çağın gerisinde kaldı,mutlaka TDK'nın el atması gerekli.Ama Diyanetin dinimize el attığı gibi olmamalı.Yani biri çıkıpta Uzay,Yüzey,Üçgen,artı,eksi,dikey,konut,uygar gibi büyük ünlü uyumuna da uyan öz Türkçe kelimeleri bize yine kazandırsa.Bu kelimeleri kim bize kazandırmış merak eden araştırsın.Büyük ünlü uyumuna uymayan hiçbir kelime Türkçe değildir aklınızda bulunsun. Kusura bakmayın sizin için alakasız belki ama benim için çok önemli bir yazıydı.
Bu gönderiye 11 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
6 Beğen 4 Muhteşem 1 İnanılmaz
''GULYABANİ VARDIR''

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  23-24 ŞUBAT SİSTEMi Serkan Sezenoğlu 470 175,098 23-03-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: Uğur Aktaş
  4 - 9 OCAK SİSTEMİ Ahmet Ustaoğlu Kasva 1,124 425,053 09-03-2019, Saat: 21:26
Son Yorum: sihirlibardak
  15 OCAK SİSTEMİ Ahmet Ustaoğlu Kasva 184 81,032 16-01-2019, Saat: 03:22
Son Yorum: Zafer Yüce
  25 / 26 ARALIK SİSTEMİ Ahmet Ustaoğlu Kasva 132 61,705 26-12-2018, Saat: 21:26
Son Yorum: Efe Hüseyin Albayrak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi