HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FORUM ATMOSFER YENİ LOGO ÖNERİSİ...
FORUM ATMOSFER YENİ LOGO ÖNERİSİ...

Arkadaşlar, forumumuzu kendi el yordamımızla dışarıdan hiç yardım almadan, yaklaşık 2,5 ay önce, özellikle Ozan arkadaşımızın büyük katkılarıyla kurduk, sizlerin de bildiği üzere...

Tabii ki herşeye yetişmek mümkün olmadığı için o dönemde Ozan'la birkaç acele logo çalışması yaptık ve en son bunda karar kılmıştık o zaman için idareten...

Ama sizlerin de gördüğü üzere iyi ve gösterişli bir logoya ihtiyacımız var forum olarak..Mevcut logomuz biraz zayıf kalıyor görsel olarak...

Henüz bu tarz işler için masraf olarak kullanabileceğimiz reklam veya site geliri olacak herhangi bir getirimiz olmadığı için, dışarıya para karşılığı bunu yaptırmaya da lüzum görmedik şimdiye kadar...

Aranızda bu konuda yeteneği olan, zevk için uğraşırım bir bakın diyen veya profesyonelce bu işin içinde olan ya da tanıdıklarına yaptırabilecek birileri varsa, bu yeni konunun altına denemelerinizi gönderirseniz, beraberce değerlendirmeye alıp, en iyi tasarımı seçip, yeni logomuzu oluştururuz hepbirlikte...

800x100 ebatında olması önemli, temayı bozmaması açısından...

Şimdiden teşekkürler...
Amatörce bir deneme benden... Smile

Yapılan araştırmalar neticesinde doğanın sesi müzikte FA notasına tekabül ediyormuş.

resim
''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''  Hz. Mevlana
daha yeni gördüm yarın bir kaç deneme yapabilirim Smile

Kardesim forum Atmosfer yazısını oval şekilde yukari kısma koysan daha sık olabilir ben sadece öneri yapıyorum bilmiş diye konusulmasin sonra arkamdan Smile
Fhotoshop kullanan varsa örnek efectler gibi yapabilir daha güzel olur bence.

resim

resim
''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''  Hz. Mevlana

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FORUM ATMOSFER YENİ ANDROİD UYGULAMASI FA Tahmin Uyarı Merkezi 14 15,031 11-11-2022, Saat: 09:51
Son Yorum: Yusuf Eski
  FORUM ATMOSFER'İN 3. YILINA GİRDİK Tayfun Kocaaslan 36 16,318 09-12-2016, Saat: 17:44
Son Yorum: Mustafa Törün

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi