HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üşüme Sorunsalı ve Outdoor Giysiler.. En iyi Outdoor Markaları
Selam arkadaşlar; sizden önemli bir ricam olacak. Hafta sonları Ankara - İstanbul arası gidip geliyorum. Hayatım iş seyahatlerinde geçiyor.  Otobüs veya tren çok sıcak olduğu için sürekli montla otobüse binemiyorum. Bildiğiniz güzel kadın sweatshirt modelleri olan bir yer var mı? Ulaşımı kolay fiyatı uygun olursa çok sevinirim. Çünkü maaşımın yarısı yola ve şirketin işlerine gidiyor. Ne kendime ayıracak vaktim oluyor ne de param. Geçenlerde Ankara'dan bir triko kazak aldım. Rengi hemen soldu. İstanbul'da da yeni olduğumdan hiçbir yer bilmiyorum. Ankara'da da alışveriş yapacak kadar zamanım olmuyor. İş arkadaşlarım ofiste popo büyüttüğünden sabahtan akşama kadar web sitelerinde de gezemiyorum. Tek hobim Narcos izlemek. Onunda 3. sezonu bitmek üzere. Napacağım bilmiyorum. Geçenlerde otobüste ağlayan bir çocuk yüzünden hiç uyuyamadım. Üstelik çocuk rahat durmadan koşturduğu içinde elimdeki kahve üzerime döküldü. Az kalsın yanıyordum. Yanımdada oldukça az eşya taşırım. Yolum uzun ve yüküm ağırlaştıkça daha da yoruluyorum. Anneme belli etmesemde inanın 3 yılda baya yıprandım. Üniversitedeyken bütün ülkeyi gezen ben şimdi ofiste banka hesapları kontrol ediyorum. Üstelik hafta sonları da başka bankaların hesaplarını. Sistemi en iyi bilen olduğumdan sürekli ben dışarıya gönderiliyorum. Neyse bu konunun altına önerilerinizi yazarsanız sevinirim. Şimdiden hepinize çok teşekkürler.
Trekkinn.com dan sipariş verdiğim ürün tam 1 haftaya adresime geldi, hemde ptt kargoyla. Hiç bu kadar hızlı olmamıştı, super. Big Grin
Kış mevsiminde hangi botları tercih etmeliyiz ?
Doğada kullanabileceğimiz botlar nelerdir ?
Bot seçiminde arazi şartları nasıl dikkate alınmalıdır ?
Su geçirmez bot çeşitleri nelerdir ?
Lowa bot markasının modelleri hakkında bilgiler

Yeni yayınladığım video ile yardımcı olmaya çalıştım, keyifli seyirler

Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğen 1 Muhteşem
WhatsApp grubumuz yoktur
Hem şehirde hem doğada kullanabileceğiniz ürünler tasarlayan dünyaca ünlü outdoor markası Millet tanıtım videosu çektim. Keyifli seyirler

Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Muhteşem 1 İnanılmaz
WhatsApp grubumuz yoktur
(14-09-2019, Saat: 10:47)Orçun Bostancı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hem şehirde hem doğada kullanabileceğiniz ürünler tasarlayan dünyaca ünlü outdoor markası Millet tanıtım videosu çektim. Keyifli seyirler

Teşekkür ediyoruz Bahçeköy kar kaplanı Big Grin
Bu gönderiye 3 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen 1 Hahaha
Anlıyorum
Orçun hocam bizi düşünüp üşünmememiz için kıyafet önerileri için teşekkür ediyor aynı videoyu sonbahar ve kış tahmini için de senden bekliyoruz Wink
Bu gönderiye 3 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğen

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: