HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 38
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÜRKİYE GENELİ KAR TAHMİNİ ve HAVA TAHMİNİ
Brick 
BU BAŞLIKTA GÜNCEL YORUMLAR SON SAYFADA BULUNMAKTADIR. BU İLK YORUM OLDUĞU İÇİN SÜREKLİ GÜNCELLEME OLMAYABİLİR. ANLIK ve SON TAHMİNLER BU KONUNUN SON SAYFASINDADIR.

Diğer şehirlerdeki kişilere önerimiz sistemlerin geliş tarihini İstanbul Kar Tahmini başlığından takip etmeniz. Çünkü Türkiyeye gelen sistemler İstanbul üzerinden giriş yapar. İstanbulda kar bekleniyorsa diğer şehirlerde de genellikle kar beklenir.

Sistem yaklaşınca diğer bölgeler ile ilgili detaylar tahminciler tarafından bu sayfaya yazılacaktır. Özellikle merak ettiğiniz şehiri bu başlık altına da sorabilirsiniz.
Mühendislik, gelişimdir.
Gelecek pazar gününe kadar perşembe hariç Gaziantep ve Güneydoğu yağmurlu olacak...
KRAL
Türkiyenin Hava durumu açık ve nettir hatta Tüm Kıta Avrupasında kış emareleri diye bir şey yoktur Kıta Avrupası ve bizde,mevsim normelleri üzerindeki ivme uzunca bir süre devam edecektir.Ocak ilk yarısı bile kaybedilme durumundadır.Yağış azlığı baş göstermeleri tekrar başlayabilir,Süreç kısır döngüye dönerse 2007 kışına hoş geldin diyebiliriz takibe devam bu kış biittmeezzz hehe
resim
Sedat Hocam yine yüreklerimize su serpti bu kış için.Bakıp görelim Mevla neylerse güzel eyler.
Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.
Kayak merkezlerinde durum...

resim
''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''  Hz. Mevlana
(07-12-2014, Saat: 14:33)Sistemci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiyenin Hava durumu açık ve nettir hatta Tüm Kıta Avrupasında kış emareleri diye bir şey yoktur Kıta Avrupası ve bizde,mevsim normelleri üzerindeki ivme uzunca bir süre devam edecektir.Ocak ilk yarısı bile kaybedilme durumundadır.Yağış azlığı baş göstermeleri tekrar başlayabilir,Süreç kısır döngüye dönerse 2007 kışına hoş geldin diyebiliriz takibe devam bu kış biittmeezzz hehe
resim

Gidişat iyi değil Sad
KRAL
Brick 
Yıldırımlı sağanak yağış barındıran Alçak basınç merkezi, Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde yer yer çok kuvvetli olması muhtemel. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, lokal dolu, Ege kıyılarında hortum riski vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekebilir.

resim

2 gün sonrasının basın haberleri :

resim

resim

TURİZM kenti Antalya, dün gece yarısı başlayan ve aralıksız devam eden sağanak yağmur ve fırtınaya teslim oldu. Valilik 5 merkez ilçede okulları bir gün süreyle tatil etti, Akdeniz Üniversitesi'nde eğitime ara verildi. Çok sayıda ev ve işyerini su bastı, bazı yollar ulaşıma kapandı. Selde mahsur kalan 100'den fazla kişi kurtarıldı. 24 saatte metrekareye düşen yağış miktarının 181.9 kilograma ulaştı.
(07-12-2014, Saat: 20:46)Ayhan Ergül Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıldırımlı sağanak yağış barındıran Alçak basınç merkezi, Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde yer yer çok kuvvetli olması muhtemel. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, lokal dolu, Ege kıyılarında hortum riski vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekebilir.

resim
Ayhanım bana faydası olmayan kilisenin papazı işine döndü bu iş yağışlar hep İstanbul batısı şehir merkezleri etkilenmiyor,Marmara batııs.kıyı ege batı akdeniz bu sistemden sonra uzunca bir süre adam okullu yağışda zor gibi kanımca il genelinde maalesef durumlar bana göre vahime gidiyor vahimetin sebebi henüz avrupada -10 salınım bile olmaması hele kışla ilgili ben ocak ilk 10u dahi kapattım açık tutanlar elbette olacak
Kuzey soğukları hapis olmuş blockıng olmuş en az 15-20 günden önce çözülemez İskandinav y.b alanı diye bir kavram kalmadı son yıllarda Atmosferde adeta yok oldu küresel ısınmadan dolayı
resim
Aynen öyle... Sedat bey bu sadece bizim için değil kıtadaki neredeyse tüm ülkeler için vahim durum.Soğuk çekirdek çekildi...
Kıta kıyılarına sıcak akıntılar giriyor bu da resmen mevsimi sonbahara itiyor...

resim

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 38
  • Sonraki 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum