HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ..
  • 38
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÜRKİYE GENELİ KAR TAHMİNİ ve HAVA TAHMİNİ
Unutur muyum hiç? Aman dikkat edin.. Çok soğuk olabilir o gece..
Cengizciğim güneydoğunun temsilcisi tek sensin hakkını helal et biz hep istanbulu yorumluyoruz Smile
Degerli ustatlarimiz yarin ve pazartesi icin ankara ( hatta bulundugum yer aksaraya daha yakin ) tahmininde bulunabilir mi acaba?
(20-12-2014, Saat: 23:41)pejastojakovic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Degerli ustatlarimiz yarin ve pazartesi icin ankara ( hatta bulundugum yer aksaraya daha yakin ) tahmininde bulunabilir mi acaba?

Yarın gece ve pazartesi iç anadolunun geneli hafif ve orta şiddette kar yağışı alabilir.
(19-12-2014, Saat: 20:37)Sistemci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cengizciğim güneydoğunun temsilcisi tek sensin hakkını helal et biz hep istanbulu yorumluyoruz Smile

Estağfurullah abi. Big Grin Sorun yok... Wink

Ülkemiz yarın öğleden sonradan itibaren yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor. Yağışlar yarın Marmara, Ege, Batı Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesinin kuzeybatı kesimlerinde görülmeye başlanacak. Yağışlar Pazartesi günü tüm yurda yayılmış olacak. Pazartesi günü kar yağışı görülmesi muhtemel yerler ise; Doğu Anadolu, İç Anadolu bölge geneli ile Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimleri. Bu bölgeler dışında yağışlar diğer yerlerde yağmur olarak düşecek gibi. Yağışlar Salı günü etkisini kaybedecek ve bir süre iç kesimlerde gece ayaz ve donları görülmeye başlanacak. Bu sistemden sonra, bir sonraki yağış ayın 27-28'i civarı gelmesi bekleniyor.
KRAL
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kar alacağı tarih 6-7Ocak tarihlerinden itibaren 10-11 Ocak günlerine kadar olan süreçte olabilir.... İddialı bir tahmin oldu ama bir kenarda dursun. Günü gelince başarılı olup olmadığını değerlendiririz. Adı üstünde tahmin. İlla tutacak diye bir şey yok. Big Grin En doğrusunu Allah bilir...
KRAL
Bu gece iç ege iç Anadolu, Akdeniz' in iç kesimleri ve doğu Anadolu da kuvvetli soğuk hava ve buzlanma etkili olacaktır. dikkatli olmakta fayda var.
sa beyler ben yeni üye oldum öncelikle hayırlı iyi akşamlar
(22-12-2014, Saat: 23:01)Furkan Bursalı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sa beyler ben yeni üye oldum öncelikle hayırlı iyi akşamlar

aleyküm selam hoşgeldin kardeş sağolasın...
.
Bu sabah Safranbolu'nun yüksek mahallelerinde 5-10 cm kar vardı. Böylece Safranbolu yılın ilk kar yağışını almış oldu.
Biz de Karabük'ten Safranbolu'ya giderek (10 km yaklaşık) ilk kar manzaralarını görme fırsatını kaçırmadık.
                                    İlim kendin bilmektir.

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ..
  • 38
  • Sonraki