HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 77 Oy - Ortalama: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTANBUL HAVA TAHMİNİ VE KAR TAHMİNİ
Brick 
İSTANBUL GÜNCEL HAVA DURUMU

ISTANBUL

GÜNCEL 

sistem başlığı :
http://www.forumatmosfer.com/konu-4-9-ocak-sistemi.html

Güncel yorumlara ulaşmak için bu konunun son sayfalarına bakınız...

ou6oly.jpg

Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
Aralık Ayında yağan kar uğursuzluk getiriyor gibi bir algı oluşturdu herkeste.Ben şahsen arlık ayında havada görsek yeterli mantığındayım Smile

2015 'e ne kaldı ki şunun şurasında Smile
1 Muhteşem
Forum Atmosfer

https://twitter.com/Kar_Tahmincisi
Aralık ayında kar yağması kışın geri kalanında kar yağmayacağı anlamına gelmez geçen sene istisnaydı.
1 Muhteşem
Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.
Son bir kaç yıldır Aralıkta yağan karlara alışıp bu kış şahane geçer bekleyenlerin hüsranla sonuçlandığı kışlar geçirdik,Kanımca modeller Aralık son günleri kıpırdanmaya başlar şimdilik 15 -20 Aralığı görmeden Yıl sonu ve yılbaşı hakkında tahmin kanaatınada başlayamayız sanırım şu aşamada umutsuzluk en son düşünülmesi gereken düşünce?
1 Hahaha
Hayırlı akşamlar arkadaşlar öncelikle yeni forumumuz hayırlı olsun. İstanbul hava tahmininde serkan abi de bahsetmişti ondan sonraki tahminde bende bahsettim. hafta sonuna kadar yağışlar aralıklı şekilde devam edecek cumartesi kesilse de pazar tekrardan yağışlı havanın etkisine girebiliriz. 12-13 aralık gibi bir soğuk atak gelme ihtimali artmış durumda yine değişim ihtimali var. Aralık ayında havada da olsa kar göreceğiz gibi duruyor gencellemeleri takip edip sizlerle paylaşmak bizlere keyif verecektir görüşmek üzere.
1 Beğen
Android uygulamadan yazıyorum. Gerçekten çok başarılı. Emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Big Grin
Abi ellerinize sağlık çok güzel olmuş valla. 13-18 havada görme ihtimali var diye düşünüyorum ama aralık bir sussun ocak şubat mart konuşsun abi iyiyiz biz böyle Smile
1 Beğen
Aralık bu yıl izleyici konumda.Sibirya derin bir uykuda 20 gün sonra uyanmasını ve Aralıgın son haftası İskandinavya yb ve Sibiryanın rol oynadıgı bir sistem olabilir Smile
Kaynak : İlmeteo
1 İnanılmaz
Kaybetmekten korkma..!
Birşeyi kazanmak için.
Bazı şeyleri kaybetmelisin.Ve unutma..!
Kaybettiginde degil vazgeçtiginde yenilirsin
Aslında Aralık tan çoğu kişinin gerçek anlamda bir beklentisi olmasa da,bir birimizi heyacanlandırdığımızı düşünüyorum... Gerçek olan bir şey var ki, karlı bir kış olmaz ise vay halimize....
1 Üzgün
''Kalp deniz,dil kıyıdır.Denizde ne varsa kıyıya o vurur..''  Hz. Mevlana
Öncelikle bu değerli insanları bulunca, içimi bir sevinç kapladı. wowturkey tat vermiyor, orçun bey bir ara donanımhaber de yazdı ama orada da bulamadım bu sene. Zafer hocamı uzun süredir göremiyorduk. Doğan elli ve ergün fatih de çok kıymetli iki isim, özlediğim güzel insanlar. Sizleri bulduğum için çok çok mesudum.
Meramıma gelirsem, bu sene ankara şereflikoçhisarda vatani görevimi ifa ediyorum. Kışı istanbulda değil, burada geçireceğim. Bu sebeple, bu asker kardeşiniz için bir ankara başlığı açarsanız veya arada da olsa ankara yorumları yaparsanız çok memnun olurum.
1 Üzgün

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İSTANBUL'UN AYLARA GÖRE REKOR SICAKLIK TARİHİ-YENİ BİR REKOR GELİR Mİ? Zafer Yüce 12 14,201 26-07-2023, Saat: 17:45
Son Yorum: Yalçın Kaya (Mrsnowizma)
Tongue [YARIŞMA] İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Ümit 95 37,038 27-12-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: Poseido74
  İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Serkan Sezenoğlu 64 48,200 06-11-2017, Saat: 22:52
Son Yorum: Ozan Soyak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
32 Ziyaretçi