HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1565
  • 1566
  • 1567(current)
  • 1568
  • 1569
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 77 Oy - Ortalama: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTANBUL HAVA TAHMİNİ VE KAR TAHMİNİ
Artık yorumlara yönetici traşlaması lazım.Sallama yorumları bu sitede gözükmemesi lazım.
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen
20 şubat ta niye mi kar geliyor.

1 sibirya sistem indiricek Büyük ihtimal bu sistemde sonra bir tane daha indiriceğni düşünüyorum şahsen. Çünki modeller de kuzeyde ki soğuk hava buraya sistem inceğni gösteriyor sonra yine buraya inme hamlesi yapıyormuş gibi geliyor bana.

2 bu yeni sistem değil ama bu beklenen sistem indikten Sonra uzun süre ülke de kalabilir e sistem gelme tarihi hep değiştiği için belki 20 şubat a kadar sürebilir Ya da geçebilir de.

3 rüyam da gördüm.

Kesin gelcek değil ama ben geleceğini yada gelen sistemin süresinin uzuycağını inanıyorum.
Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen 2 Hahaha 1 Beğenmedim
(28-01-2019, Saat: 22:32)omercankilic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 20 şubat ta niye mi kar geliyor.

1 sibirya sistem indiricek Büyük ihtimal bu sistemde sonra bir tane daha indiriceğni düşünüyorum şahsen. Çünki modeller de kuzeyde ki soğuk hava buraya sistem inceğni gösteriyor sonra yine buraya inme hamlesi yapıyormuş gibi geliyor bana.

2 bu yeni sistem değil ama bu beklenen sistem indikten Sonra uzun süre ülke de kalabilir e sistem gelme tarihi hep değiştiği için belki 20 şubat a kadar sürebilir Ya da geçebilir de.

3 rüyam da gördüm.

Kesin gelcek değil ama ben geleceğini yada gelen sistemin süresinin uzuycağını inanıyorum.
Kardes dalgalı kur gibi öngörülerin 3 saat evvel kış bitiriyorsun hop bir saat sonra asıl kış başlıyor diyorsun.
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
Benim kişiliğim böyle her saat dediğim tutmaya bilir burcum un ozeliklerinden gereği sanırım. Smile bi de konu hava tahmini olunca beynim çorba oluyor o da etkileybiliyor.
Bu gönderiye 3 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğenmedim
Son iki hafta. Un, makarna stoklamaya başlayın  haha
Bu gönderiye 10 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen 9 Hahaha
.
(29-01-2019, Saat: 02:30)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Son iki hafta. Un, makarna stoklamaya başlayın  haha

Efsane kokuları geliyor. Belki karıştırmış da olabilirim, kestane de olabilir. Smile
1 Beğen 8 Hahaha 1 Beğenmedim
Kar topluyorum!
Bak buraya çocuk adam. Dur deyince duracam. Kar ister misinnnnnn? Big Grin Buyrun Ecmwf İstanbul diyagramı. Geceleri fitili ateşleyip gideceğim artık Big Grin

resim
2 Beğen 6 Hahaha 1 Üzgün 1 Beğenmedim
KEŞKÜL
(29-01-2019, Saat: 02:30)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Son iki hafta. Un, makarna stoklamaya başlayın  haha

kestanedir o kestane un makarna olsa yerinde duramazsın
Bu gönderiye 7 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Hahaha 4 Beğenmedim
(29-01-2019, Saat: 05:51)Spoodes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

kestanedir o kestane un makarna olsa yerinde duramazsın

372 de bişeyler var gibi ama neyseeeeeee  Evet
Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen 2 Hahaha
istanbul mu  10 senede  bir yağar. BEKLEME   
Ecmwf iyi geliyir benden söylemesi.Smile
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1565
  • 1566
  • 1567(current)
  • 1568
  • 1569
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İSTANBUL'UN AYLARA GÖRE REKOR SICAKLIK TARİHİ-YENİ BİR REKOR GELİR Mİ? Zafer Yüce 12 14,231 26-07-2023, Saat: 17:45
Son Yorum: Yalçın Kaya (Mrsnowizma)
Tongue [YARIŞMA] İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Ümit 95 37,101 27-12-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: Poseido74
  İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Serkan Sezenoğlu 64 48,230 06-11-2017, Saat: 22:52
Son Yorum: Ozan Soyak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
24 Ziyaretçi