HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1653
  • 1654
  • 1655(current)
  • 1656
  • 1657
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 77 Oy - Ortalama: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTANBUL HAVA TAHMİNİ VE KAR TAHMİNİ
Ecm beklentilerin yanında fiyasko
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen 1 Üzgün
                                    İlim kendin bilmektir.
Stres yaptı bu güncellemeler.Sistemi gfs veriyorsa benim için tamamdır.Yemişim Ecmwf yi .İyi akşamlar ....
Bu gönderiye 5 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
5 Beğen
İlerleyen günlerde bizleri çok daha heyecanlı güncellemeler bekliyor, benden söylemesi çayınızı kahvenizi hazırlayınSmile
Bu gönderiye 3 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen 2 Muhteşem
DEK CANDIR GERİSİ HEYECAN
Bence ecmwf kötü çıktılar verse bile , gfs ve ukmo sistemi veriyorsa , eninde sonunda ecmwf onların dediğine gelicek. 23 Şubat'ta sistem gelme olasılığı neredeyse %100. Umarım bozulmadan bize sistemi verir ve biz kar severler " GOLL " diye sevinç çığlıkları atalım forumda. bu hafta içerisinde artık sistemin nereye hangi güçle geleceği belli olur. Bence o sistem bizde inşallah Smile
Bu gönderiye 7 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
6 Beğen 1 Muhteşem
Ecmwf de dek olur yine de.
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
Bunca zaman gfs nin dediği oldu bu sefer olmazsa gerçekten gülmekten ölürüm
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
(17-02-2019, Saat: 22:13)kazablanka özgür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Stres yaptı bu güncellemeler.Sistemi gfs veriyorsa benim için tamamdır.Yemişim Ecmwf yi .İyi akşamlar ....

Gfs nin ecmwf ye uymasını pek görmedik ama ecmwf nin gfs ye uyduğunu bir çok kez gördük. Ecmwf ana senaryo bence sıcak senaryolardan biri çıkacak diyagramda. Siz gfs bozmaya başlarsa korkun. Smile
5 Beğen
.
(17-02-2019, Saat: 23:01)Fatih Şen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2019, Saat: 22:13)kazablanka özgür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Stres yaptı bu güncellemeler.Sistemi gfs veriyorsa benim için tamamdır.Yemişim Ecmwf yi .İyi akşamlar ....

Gfs nin ecmwf ye uymasını pek görmedik ama ecmwf nin gfs ye uyduğunu bir çok kez gördük. Ecmwf ana senaryo bence sıcak senaryolardan biri çıkacak diyagramda. Siz gfs bozmaya başlarsa korkun. Smile

resim
GFS'ye göre diyagram kötü gibi geldi bana abi, sence ? Kötü kelimesini 23-24 ü için söyledim bu arada.
Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen 1 Muhteşem 1 Beğenmedim
(17-02-2019, Saat: 23:03)Furkan Demirezen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2019, Saat: 23:01)Fatih Şen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gfs nin ecmwf ye uymasını pek görmedik ama ecmwf nin gfs ye uyduğunu bir çok kez gördük. Ecmwf ana senaryo bence sıcak senaryolardan biri çıkacak diyagramda. Siz gfs bozmaya başlarsa korkun. Smile

resim
GFS'ye göre diyagram kötü gibi geldi bana abi, sence ?

Diyagram guzel, ecmwf sicak ciktilardan biri cikmis. Ortalama -10 dayanmis. -10 alti senaryolar hala var. Geliyor gönlümüzün efendisi.
4 Beğen 1 Muhteşem
Bu sefer olucak bu iş koskoca kış mevsimi boyunca stresten saçımız da tüy bile kalmadı.. Neden hep sistemler bozarak geldi bir olur iki olur üçüncüsü olmaz bu sefer olursa bana göre bir terslik var bu işte bu se fer ol lu cak

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1653
  • 1654
  • 1655(current)
  • 1656
  • 1657
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İSTANBUL'UN AYLARA GÖRE REKOR SICAKLIK TARİHİ-YENİ BİR REKOR GELİR Mİ? Zafer Yüce 12 14,231 26-07-2023, Saat: 17:45
Son Yorum: Yalçın Kaya (Mrsnowizma)
Tongue [YARIŞMA] İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Ümit 95 37,101 27-12-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: Poseido74
  İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Serkan Sezenoğlu 64 48,230 06-11-2017, Saat: 22:52
Son Yorum: Ozan Soyak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
33 Ziyaretçi