Forum Atmosfer - Türkiye'nin Hava Durumu Forumu
MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Baskı Önizleme

+- Forum Atmosfer - Türkiye'nin Hava Durumu Forumu (https://www.forumatmosfer.com)
+-- Forum: METEOROLOJİK BİLGİLER (https://www.forumatmosfer.com/forum-meteorolojik-bilgiler)
+--- Forum: FORUM ATMOSFER OKULU (https://www.forumatmosfer.com/forum-forum-atmosfer-okulu)
+--- Konu Başlığı: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? (/konu-model-yorumlama-hakkinda-ne-derece-bilgiye-sahipsiniz.html)

Sayfalar: 1 2

MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Barış Can Gür - 06-01-2018

Merhaba arkadaşlar.Serkan abi'nin isteği üzerine bu anketi yapıyorum.Bir çoğumuzun merak ettiği bir konu olduğunu düşünüyorum bende.Model yorumlama hakkında bilgi sahibi misiniz?Sahipseniz ne derece bilgilisiniz? Yorum olarak da geri dönüş yaparsanız seviniriz.

RE: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Barış Can Gür - 06-01-2018

Serkan ve Ahmet Abi'nin biraz bilgi sahibiyim dediği ankette iyi biliyorum seçeneğine bastığım için utanıyorum Big Grin

Cvp: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Serkan Sezenoğlu - 06-01-2018

(06-01-2018, Saat: 17:33)Barış Can Gür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Serkan ve Ahmet Abi'nin biraz bilgi sahibiyim dediği ankette iyi biliyorum seçeneğine bastığım için utanıyorum Big Grin

Ozan facebooktaki gibi gülme efekti koysa keşke beğen butonunun yanına Smile

Cvp: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Harun74 - 06-01-2018

(06-01-2018, Saat: 17:33)Barış Can Gür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Serkan ve Ahmet Abi'nin biraz bilgi sahibiyim dediği ankette iyi biliyorum seçeneğine bastığım için utanıyorum Big Grin

Onlar mütevazilik yapmış biraz Smile

RE: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - kazablanka özgür - 06-01-2018

Serkan ve Ahmet üstadların biraz bilgi sahibiyim demesi bizi ters köşeye yatırdı resmen

RE: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Hakan Solbudak - 06-01-2018

Egomu gösterdim yine haha

Cvp: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - GÜLDEN AKYOL - 07-01-2018

Hiç bir bilgisi olmayan seçeneği bende malesef..Mavi soğuk hava kar..yeşil yağmur.kırmızı sıcak hava izlanda...yüksek basınç.. hahabunlarda sizlerden öğrendiklerim..yani yerlerdeyim ponama sizleri tanımaktan çok mutlu olan ve yaz kış takipte bir kar delisiyim..

Cvp: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Kuzey - 08-01-2018

(07-01-2018, Saat: 01:11)GÜLDEN AKYOL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiç bir bilgisi olmayan seçeneği bende malesef..Mavi soğuk hava kar..yeşil yağmur.kırmızı sıcak hava izlanda...yüksek basınç..  hahabunlarda sizlerden öğrendiklerim..yani yerlerdeyim  ponama sizleri tanımaktan çok mutlu olan ve yaz kış takipte bir kar delisiyim..

+1
o kadarım yani Smile

RE: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Ümit - 08-01-2018

Bu forumdaki ustatlardan eskiden ve simdi ogrendiklerimi ile eh isteden biraz hallice Smile

Cvp: MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ? - Fatih Şen - 09-01-2018

Bende biraz bilgi sahibiyim. Smile