HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESKİ İSTANBUL SOKAK SATICILARI - 1
(16-01-2015, Saat: 15:21)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ozan KURTOĞLU Smile
Valla ben de Akın abi yeni konu açtı sandım..
Helal olsun eline emeğine sağlık..

Çok güzel bir yazı olmuş.

Bende ilk planda Akın Abi konu açtı sandım.

Benim unutamadığım nişasta muhallebisi satanlar vardı.

Çeşitli boylarda renkli plastik kutuların içinde.

Çocukluğuma döndüm bir anda... Smile
Ben de Akın abi açtı konuyu sandım ilk görüşte. Emeğine sağlık ne diyelim Smile Serkan abi şapkan güzelmiş bu arada Big Grin
Anlıyorum
(16-01-2015, Saat: 13:38)Doğan Elli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İtiraf edeyim başlığı görünce Akın Abi yine döktürdü sandım. Ozan'ın açtığını görünce tepemize -20 binmiş gibi şok oldum Big Grin Yaşı yetmez kardeşimin çünkü Big Grin Şaka bir tarafa geçmişe yönelik mükemmel bir çalışma yapmış arkadaşın... İyi ki paylaşmışsın.. Hepimiz çocukluğumuza döndük.. Devamını bekliyoruz.

Abi 90lı yıllarda da vardı bunlar. Sen de bizi iyice milenyum çocugu yaptın Big Grin Tamam yaşlısın ama bu kadar da belli etme abi Tongue

(16-01-2015, Saat: 19:33)Tayfun Kocaaslan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Akın abi açtı konuyu sandım ilk görüşte. Emeğine sağlık ne diyelim Smile Serkan abi şapkan güzelmiş bu arada Big Grin

Serkan abiye şapka hediye edeceğim, adamı 10 yaş gençleştiriyor  Angel
Mühendislik, gelişimdir.
Ozan'cım herkes gibi bende Akın beyden bekledim yazıyı... Smile Çok güzel hazırlanmış ...Sabırsızlıkla devamını bekliyorum ... Emeğinize sağlık...
İstikbal Göklerdedir
(17-01-2015, Saat: 02:05)TC Şenay Pısıl Alkan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ozan'cım herkes gibi bende Akın beyden bekledim yazıyı... Smile Çok güzel hazırlanmış ...Sabırsızlıkla devamını bekliyorum ... Emeğinize sağlık...

Çok teşekkürler Şenay abla.

İşte bunlar hep ön yargı  Tongue  Cool
Mühendislik, gelişimdir.
çok güzel olmuş çocukluğum o yıllarda olmasa da baloncular salıncakçı dayılar bozacıları iyi hatırlarım Wink elinize sağlık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ESKİ İSTANBUL SOKAK SATICILARI - 2 Ozan Soyak 2 5,425 21-10-2015, Saat: 18:23
Son Yorum: Ozan Soyak
  Eski Bir İstanbul Sabahında Kar Altında Vasıta Beklemek-V Akın Kurtoğlu 1 4,358 16-04-2015, Saat: 21:01
Son Yorum: Tayfun Kocaaslan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi