HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1574
  • 1575
  • 1576(current)
  • 1577
  • 1578
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 77 Oy - Ortalama: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTANBUL HAVA TAHMİNİ VE KAR TAHMİNİ
Bir göktürk ata sozu derki: subattaki sicaga aldanma , bitene kadar arkani kolla!

Serkan hocam niye moral bozayim ya modeller mutabik kalmadan bekleyelim dedimBig Grin

Ecmwf veriyor coskuyu
Bu gönderiye 9 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğen 4 Muhteşem 1 İnanılmaz 1 Hahaha

Ek Dosyalar Resimler

(30-01-2019, Saat: 15:36)Ümit Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir göktürk ata sozu derki: subattaki sicaga aldanma , bitene kadar arkani kolla!

Serkan hocam niye moral bozayim ya modeller mutabik kalmadan bekleyelim dedimBig Grin

Ecmwf veriyor coskuyu

güzel bir diyagram - 12-13-14-15-16 ne arasan var inşaallah bu sefer seviniriz ...
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen
istanbul mu  10 senede  bir yağar. BEKLEME   
(30-01-2019, Saat: 12:53)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2019, Saat: 11:52)Ümit Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mantigin Ümit yapma etme Zafere uyma gaza gelme diyor , kalbim  eureka eureka diyip hamamdan disari firla diyorBig Grin suan onemli olan iki modein mutabik kalmasi sure uzun oldugu icin senaryolar cok onemli bir hal aliyor 

Mantığın yazıyormuş ya, ben de mortingen okudum  haha Dedim Ümit erkenden teşhisi koymuş Smile Mantigin ne abi Göktürk isimleri gibi, yok külbilge Smile Adamın moralini bozuyorsun Smile

Şaka bi yana da  daha durun bakalım,, 3 güncelleme batıya, 5 güncelleme doğuya, bi egede ab patlar, bi akdenizde, bi giritten çıkar, bi soğuk girer yağış kesilir, bi siklonlu olur sistem bi dek 'li. Bi - 8 girer bi - 12.Bi model bozar, biri düzelir. Göründüğü gibi hangi sistem gelmiş ki? Daha durun yeni başlıyoruz. Kalbi olan takip etmesin.
Görüyorum ve arttırıyorum
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
Reklam da tam denk gelmiş yazıyla alakalı  haha

Bu gönderiye 19 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen 18 Hahaha
.
Eps Mean z00 çalıştırması soğuk taraftayız. Big Grin

Temp 2mt maksimum sıcaklık

Bu gönderiye 7 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
7 Beğen
.
Anomally degil mi?yer seviyesi ortalamanı 3 4 derece alti diyor.
(30-01-2019, Saat: 16:55)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reklam da tam denk gelmiş yazıyla alakalı  haha

Kalbi olan takip etmesin diyorsun ya bu bile mesajdır, yalnız bugün 17 dereceyi gördük nisanın ılık havası gibiydi adeta soğuklar hemen yetişir umarım aksi halde bütün meyva ağaçları çiçek açar. 6 şubat orta akdenizden yağış geliyor lodos olsa bile hava serinleyebilir.
Bu gönderiye 4 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
4 Beğen
Gfs öğeleye göre çok daha iyi.

öğle
resim

akşam
resim
Bu gönderiye 6 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
5 Beğen 1 Muhteşem
Gfs 850 Hpa'ya noldu bilmiyorum napim

Gfs'nin masalı varmışBig Grin

Bu gönderiye 6 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen 4 Hahaha
.
(30-01-2019, Saat: 20:28)Efe Hüseyin Albayrak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gfs 850 Hpa'ya noldu bilmiyorum napim

Gfs'nin masalı varmışBig Grin

Sözü geçen sistem buysa beğenmedim geçekten hafif ve kısa süreli gibi
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 1574
  • 1575
  • 1576(current)
  • 1577
  • 1578
  • ..
  • 2597
  • Sonraki 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İSTANBUL'UN AYLARA GÖRE REKOR SICAKLIK TARİHİ-YENİ BİR REKOR GELİR Mİ? Zafer Yüce 12 14,290 26-07-2023, Saat: 17:45
Son Yorum: Yalçın Kaya (Mrsnowizma)
Tongue [YARIŞMA] İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Ümit 95 37,180 27-12-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: Poseido74
  İSTANBUL'A İLK KAR NE ZAMAN YAĞACAK? Serkan Sezenoğlu 64 48,260 06-11-2017, Saat: 22:52
Son Yorum: Ozan Soyak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
123 Ziyaretçi