HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ..
  • 67
  • Sonraki 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soru-Cevap
(27-12-2015, Saat: 23:47)Eren Ocak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,sistemin ömrü uzayabilirmi tekrar ?

Bu saatten sonra 1-2 günlük bir uzama olmaz. 6 ila 12 saat civarı değişiklikler olabilir ( düşük ihtimal). Mesela poyraz biraz daha geç gelirse yağış uzayabilir.
Hatay ne olur arkadaşlar bu sistemde. mgm cuma karla karışık demiş sizce kara dönüşür mü kar birikintisi olur mu .ok merak ediyorum.
Hocam 2gündür aralıksız sizi takip ediyorum yeni keşfettim mekanı ama iyiki keşfetmişim değerli yorumlarınız,değerlendirmeleriniz için hepinize teşekkür ederim sakin ha burda olmadımızı sanmayın yazıları full okuyoruz tekrar teşekkürler iyi akşamlar
Merhaba

Bu son sistem icin bursa ne kadar ve ne siklikla yagis alir? Ayrica Bursa icin dek ihtimali var midir?
(28-12-2015, Saat: 00:11)Bursa1963 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Bu son sistem icin bursa ne kadar ve ne siklikla yagis alir? Ayrica Bursa icin dek ihtimali var midir?

Tıklayınız
(28-12-2015, Saat: 00:01)hitboy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hatay ne olur arkadaşlar bu sistemde. mgm cuma karla karışık demiş sizce kara dönüşür mü kar birikintisi olur mu .ok merak ediyorum.

Hatay 4-5-6 Ocak'ta soğuma yeterli gelirse olabilir. Düşük ihtimal tabi...
KRAL
(28-12-2015, Saat: 00:20)KRAL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2015, Saat: 00:01)hitboy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hatay ne olur arkadaşlar bu sistemde. mgm cuma karla karışık demiş sizce kara dönüşür mü kar birikintisi olur mu .ok merak ediyorum.

Hatay 4-5-6 Ocak'ta soğuma yeterli gelirse olabilir. Düşük ihtimal tabi...

teşekkürler umarım soğuma yeterli olur ve yağış sıkıntısı olmaz. bizde görürüz o güzelliği inşallah
bu sistem biter bitmez hemen lodos ve yağmur olacak .Bu lodostan sonra bu sefer balkanlar üzerinden soğuk hava geleceğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Cümleten hayırlı geceler, benim çok önemli bi sorum olacaktı. 31 aralık günü sakarya'dan istanbul'a döneceğim. Yolda sıkıntı yaşamamak için bileti alabildiğim kadar erkene mi almalıyım? Yağışın kuvvetleneceği saat henüz belli mi? Şimdiden teşekkürler
(28-12-2015, Saat: 03:08)Furkan Demirezen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten hayırlı geceler, benim çok önemli bi sorum olacaktı. 31 aralık günü sakarya'dan istanbul'a döneceğim. Yolda sıkıntı yaşamamak için bileti alabildiğim kadar erkene mi almalıyım? Yağışın kuvvetleneceği saat henüz belli mi? Şimdiden teşekkürler

Hayırlı geceler hoşgeldiniz. 30 aralık öğle saatlerinden itibaren istanbulda kar yağışının başlamasını öngörüyoruz 31 aralık 1 ocak şuan için sistemin en etkili günlerinden. Yağış durumunu salı günü daha net değerlendiririz şuan görünen yağışın bu tarihlerde etkili olacağı. Erkene almanızda fayda var.

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ..
  • 67
  • Sonraki 

Hızlı Menü: