HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Herşeyden Önemli
Sevgili arkadaşlar uzun süredir ailemizden sayılacak birinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle oldukça sıkıntılı günler geçiriyoruz. Beyin ameliyatı geçirdi kendisi ve şu anda yoğun bakımda.. Konuşamıyor algılama sorunu yaşıyor.. Hayati tehlikeyi atlattı çok şükür.. Ancak önümüzde oldukça uzun, çetrefilli bir düzelme süreci var..

Bu yüzden özellikle arkadaşlarımızın gecesini gündüzüne katarak emek verdiği forumumuza bir süredir yazamıyorum. Devamsızlığım da bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor..

Bu süreç bana şunu da öğretti. Hayatımızda oldukça gereksiz kırgınlıklar, dargınlıklar yaşıyoruz. Bazen en ufak şeyi kafamıza takıyor, sıkıntı yapıyoruz.. Bunların ne kadar gereksiz ve saçma olduğunu görüyorum.. Hayatta hiç bir şeyi kafanıza takmayın.. Her şey düzelir ve yerine gelir.. Ama sağlık gitti mi onu döndürmek bazen kolay olmuyor..

Böyle zamanlarda insanlar gerçek dostlarını da daha iyi seçebiliyor.. Edilen bir telefon, edilen bir sağlık duası, hiç olmadı mesaj atarak durum nasıl diyen arkadaşlar... Hepsi sağolsunlar varolsunlar.. Bunu yapmayanlar da sağolsun..

Bu zor günlerimiz geçecek ve tekrardan beraber olacağız dostlar.. Bu süreç içinde elimden gelen katkıyı vermeye çalışacağım ama dediğim gibi devamsızlığım biraz uzun sürebilir.. Hepiniz sevgiyle en önemlisi SAĞLIKLA kalın.. Unutmayın ; SAĞLIK HERŞEYDEN ÖNEMLİ..
Cevapla
Geçmiş olsun. Rabbim şifa versin...
KRAL
Cevapla
Geçmiş olsun abi Allah acil şifalar versin.
KEŞKÜL
Cevapla
Sağolun hepiniz
Cevapla
Geçmiş olsun. Her işin başı sağlık. Geçen yıl ufak bir sağlık sorunu nedeniyle bir defacık yağan kardan pek bir şey anlamamıştım. Bu durumu da sizinle paylaşma fırsatı olmuştu. İnş sizin hastanız da en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
                                    İlim kendin bilmektir.
Cevapla
Doğan Hocam Rabbim şifa versin İnşallah.
Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.
Cevapla
Geçmiş olsun doğan abi tekrardan umarım en kısa zamanda daha iyi olur.
Cevapla
Doğan geçmiş olsun. Yeni gördüm. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.
Cevapla
Çok teşekkürler Emre Üstat.. Bu arada sen de hoşgeldin..
Cevapla
Hoşbulduk
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi