HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ SEZON YENİ UMUTLAR
Sevgili kar sever dostlarım hepinize selam ve sevgiler. Beni de sizler gibi kar sevgisi bu ortama getirdi.Benim kar sevdam 1985 kışında başladı.Aslına bakarsanız daha da önceleri.... Bir kar tutkunu olan rahmetli annemden kalma da diyebilirim bu hastalık... Tabii ki 85 kışı bu sevgiyi daha da bir pekiştirdi.Birde o muhteşem 87 Martı vardı ki anlatılmaz yaşanırdı. Bende diğer dostlarım gibi bu yolculuğa Cnntürk meteoroloji sayfasında başladım.Diğer ortamlarda da daha çok okuyucu olarak bulundum.Serkan İ.H.T.yi kurunca beni de oraya davet etti sağolsun. Şimdi de böyle bir platformda değerli hocalarımın arasında bende elimden geldiğince siz değerli karsever dostlarımıza bilgiler vermeye çalışacağım.

Blogumda hava ile ilgili paylaşımlardan dışında 19 yıldır çalışmakta olduğum doğalgaz sektörü ile de ilgili bilgi ve paylaşımları da bulabileceksiniz. Bu konuda her türlü soru ve görüşlerinize de açığım elbette...

Gelelim asıl konumuz olan havaya; önümüzdeki günlerin bol yağmurlu ve ılık geçeceğini söyleyebilirim.Benim tahminim de İstanbul'da ilk kar yağışının Aralık ayının son haftasında görüleceği.... Hatta yeni yıla karlı girebilme olasılığımız bile olabilir belki de....Ocak ve özellikle Şubat aylarının ise oldukça soğuk ve karlı geçmesini bekliyorum.. Benim öngörüm bu dönemde en az iki sağlam sistem alabileceğimize dair. Bu tahminleri elbette farklı sitelerden mevsimlik tahminleri inceleyerek yapıyoruz..Teknik ayrıntılara girip insanları boğmanın gereği yok..Zaten diğer uzman arkadaşlarla İstanbul Hava Tahmini sayfasında bunları günlerce tartışmıştık...Bu tarihler yaklaştıkça daha detaylı bilgileri verebileceğim. En güzelini yaşayıp göreceğiz...Bol karlı bir kış geçirmek dileklerimle.

Bu ortamın oluşmasında emeği geçen başta Serkan SEZENOĞLU, Ozan SOYAK, Mustafa YAZICIOĞLU olmak üzere siz değerli dostlarıma şükranlarımı sunuyorum,sitemiz siz değerli yorumcu arkadaşlarımızın birbirinden değerli yorum ve tahminleri ile en kısa zamanda tüm medya ve sanal ortamda adından bahsettirecektir.Forum Atmosfer olarak çok başarılı olacağımıza inancım tamdır. Forumumuz herkese hayırlı olsun.

Sevgi saygılarımla Mustafa ATICI.
Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.
Cevapla
Biz teşekkür ederiz Mustafa hocam, sağ olun var olun siz. Aslında ciddi anlamda pek bir yardımım dokunamadı şu an'a kadar. Forumun bu hale gelmesi tamamen Serkan Sezenoğlu ve Ozan Soyak sayesindedir. Ben de bunu fırsat bilip kendilerine emekleri için teşekkürlerimi sunayım.

Hem kar severleri, hem de sosyal hayatı seven herkes için,bilgilendirici ve eğlendirici bir içeriğe sahip olacak. Güzel başlangıç yaptık, inşallah bu şekilde devam eder Smile
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi